Puntenklassement Vijf Eiken Cross 2018 na de 5e cross

Het klassement wordt opgebouwd door de individuele klasseringen van de crossen bij elkaar op te tellen, degene met de minste punten over 4 deelnames aan het einde van de 5e cross is de winnaar! Om in het puntenklassement opgenomen te worden mag je niet meer dan één cross gemist hebben, wanneer je alle 5 de crossen hebt deelgenomen dan schrappen we je slechtste klassering uit de uitslag. Bij gelijke punten is het aantal deelgenomen crossen doorslaggevend, indien ook het aantal deelnames gelijk is, dan geeft de klassering in de laatste wedstrijd de doorslag.

 

  Jeugd t/m 12 jaar Punten Totaal
na 4e cross
Aantal Crossen
deelgenomen
1 Bram van Dun, Dorst 4 5
2 Olav Kant, Almkerk 10 4
3 Ruben Broers, Rijen 12 5
4 Jorey Schellekens, Babylonienbroek 17 5
5 Jimmy Schrik, Rijen 24 5
       
       
  Jeugd 13 t/m 16 jaar Punten Totaal
na 4e cross
Aantal Crossen
deelgenomen
1 Bas van Leysen, Molenschot 5 4
2 Joeri van Mook, Oosterhout 9 5
3 Djim Pasveer, Tilburg 9 4
4 Tim van Leysen, Molenscot 14 4
5 Simone Wijngaard, Rijen 18 4
       
       
  Dames Punten Totaal
na 4e cross
Aantal Crossen
deelgenomen
1 Devon Kuistermans 4 5
2 Marije van Dun, Dorst 8 4
3 Gabi van Pelt, Rijen 12 4
       
       
  Heren 50+ Punten Totaal
na 4e cross
Aantal Crossen
deelgenomen
1 Patrick Bol, Hoeven 7 5
2 Ton Damen, Alphen 7 5
3 John de Leeuw, Breda 14 5
4 Andy van Loon, Oud Gastel 23 4
5 Jaap-Jan van der Weel, Rijen 25 5
6 Ad Bernaerts, Baarle-Nassau 28 5
7 Johan Pelkmans, Alphen 31 4
8 Wim Rombouts, Rijen 40 4
9 Pierre Sijmens, Bosschenhoofd 49 4
10 Menno Grootjans, Tilburg 49 5
11 Adriaan op den Brouw, Rijen 50 5
12 Ton van Oers, Breda 64 4
13 Henk Michielsen, Breda 70 5
14 Ad Vermijs, Bavel 71 5
       
       
  Heren 50- Punten Totaal
na 4e cross
Aantal Crossen
deelgenomen
1 Niels Wubben, Dorst 4 5
2 Koen Rombouts, Rijen 12 5
3 Jurgen Schrik, Rijen 17 5
4 Max van Helmond, Rijen 25 4
5 Francois Nooten, Oosterhout 42 4
6 Joost van Beijsterveld, Dongen 51 5
7 Bas Jansen, Rijen 62 4
8 Rober van Oosterwijk, Rijen 71 4
9 Peter van den Buijs, Alphen 73 4
10 Stephan Schrik, Kaatsheuvel 74 4
11 Joris van Schilt, Rijen 82 5
12 Dymas Schrik, Kaatsheuvel 87 5
13 Maikel Brands, Geldrop 88 5