BWF Kampioenschap in Hulten

BWF Kampioenschap in Hulten

Op zondag 15 juli wordt in Hulten het BWF kampioenschap verreden, de Start/Finish is op de Nieuwe Lijn, ter hoogte van manege Thielen. Het kampioenschap zal een mooie omlijsting hebben en ook prijzengeld, zeker de moeite waard om in een leuke ambiance de krachten te meten. Uiteraard hopen we op veel deelnemers en toeschouwers om de kampioenschappen tot een mooi evenement te maken.

Er wordt om het rood-wit gestreden door de 3 categorieën die de BWF formeel kent: 50+, 50- en amateurs. Iedereen kan op dagkaart aan de wedstrijd deelnemen en deze zelfs winnen, maar de trui en titel kampioen van de BWF gaat naar de best geklasseerde BWF licentiehouder.

Daarnaast is er een extra prijs beschikbaar gesteld voor de beste renners uit Tilburg/Gilze-Rijen in elke categorie!

De starttijden zijn als volgt:

10.30: categorie 50+

12.00: categorie 50-

13.30: amateurs

Wij zien jullie graag aan de start!

 

Meer informatie op Facebook en brabantsewielerfederatie.nl

Tot ziens bij het BWF Kampioenschap
Manege Thielen, Oude Lijn 7, 5032 PC, Tilburg.

Dit vind je misschien ook leuk...